top of page

PANCERNIK

Pancernik.eu powstał w listopadzie 2012 roku, aby wyznaczyć nowy standard w kategorii sklepów z akcesoriami do smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Chętnie proponują najnowsze oferty znanych producentów takich jak Spigen czy Belkin oraz wprowadzają na polski rynek nowe marki, tak aby każdy z ich klientów miał szeroki dostęp do najnowszych, najlepszych i unikalnych produktów w tej kategorii. Znajdziesz tylko sprawdzone i wytrzymałe etui do telefonów, ładowarki i inne akcesoria GSM wygodnie pogrupowane według modeli.

 

Akcesoria do iPhone'a

Pancernik oferuje ogromny wybór pokrowców na telefony, a także pokrowce na iPhone'a w wielu kolorach i modnych wzorach. Oferuje również niezwykle praktyczne etui na telefony ze szkła hartowanego. Dzięki temu wyświetlacz jest chroniony nie tylko przed pękaniem uderzeniowym, ale również przed zarysowaniami, które pojawiają się podczas codziennego użytkowania.

W swoim sklepie mają również uchwyty na telefony komórkowe, specjalne uchwyty do iPhone'a 7, które mocuje się do otworu wentylacyjnego, co pozwala bezpiecznie i pewnie zamontować telefon w samochodzie. Uchwyty pozwalają swobodnie regulować kąt telefonu, są też uniwersalne, ponieważ można ich używać zarówno w domu, jak i w pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu z akcesoriami GSM pancernik.eu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pancernik.eu

bottom of page